Kaş Ekimi

Kaş Ekimi Nedir?

Kaşlar insanların ifadelerinin belirgin olmasın da yüzün boyut ve ifade kazanmasında oldukça etkili olan bir yapıya sahiptir. Günümüzde kozmetik sektörünün gelişmesi ile birlikte taşlarından memnun olmayan birçok kişi seyrek olan ya da kaza, yanma, hastalık gibi birçok nedenden ötürü kaşı çıkmayan kişiler için son zamanlarda birçok yöntem ortaya çıkmıştır.

Kaş ekimi sayesinde artık bu kişiler daha çok kalın ve istedikleri kaş yapısına sahip olabiliyorlar. Birtakım kozmetik yöntemler aracılığıyla kaç bakım yöntemleri ile benzer görünümler yakalansa da hiçbir kozmetik yöntem tam olarak kalıcı bir yöntem değildir. Bu sebepten ötürü her gün ya da belirli aralıklar ile tekrar etmesi zorunludur.

Günlük hayatın koşuşturması içinde sürekli olarak tekrar etmek zorunda olan kaş bakımı yöntemleri ne yazık ki hem zaman hem de maddi olarak bazen insanlar için zor bir hale gelebiliyor. Bu yüzden Kaş ekimi hem doğru kaş yapısının belirlenmesi hem de istenilen görünüme kavuşması konusunda olanak sağlamaktadır.

Kaş Ekimi Nasıl Yapılıyor?

Bu uygulama yöntemi aynı Saç ekiminde olduğu gibi d-h yöntemi kullanılarak gerçekleştirilir ilk olarak Saç ekiminde olduğu gibi donuyor bölgeden kıl kökleri alınır. Özel solüsyon da herhangi bir saç kaybı yaşanmaması için bir süre bekletilir. Alınmış olan kökler birer birer belirlenen açı ve şekiller doğrultusunda kaş ekim işlemleri tamamlanmak üzere bekletilir.


ÜCRETSİZ SAÇ ANALİZİ

Uzmanlarımız 30 Dakika İçinde
Saç Analizini Yapsın!

Uzmanlarımızın saç, sakal, kaş ekim işlemleriniz için ön bir analiz çalışması yapsın.

Whatsapp hattımız üzerinden bizlere ekim yaptırmak istediğiniz noktaların fotoğraflarını paylaşın.

Ücretsiz Analiz

Lütfen fotoğrafları çekerken farklı açılardan çektiğinizden emin olunuz.

Örneğin: Saç ekimi için üstten, sağ-sol yan yüz profilinizi ve arkadan gözükecek şekilde olmalıdır.

Şimdi Fotoğrafları Gönder

Kaş ekimi uygulaması doğal ve kalıcı bir görüntü isteyen bireyler için en doğru tedavi yöntemlerinden sadece biridir. Kaşların yüzün en önemli bölgelerinden biri olmasından ötürü kaş ekimi işlemi oldukça titiz ve profesyonel bir şekilde yüzün şekli ve hastaların istekleri doğrultusunda yapılması gereken çalışmalardır. Bu alanda uzman olmayan kişilere yaptırıldığında komplikasyon ve birtakım izlerin oluşma olasılığı oldukça yüksektir.

Kaş Ekimi Fiyatı Ne Kadar?

Kaş ekimi yaptırmaya karar verdiğiniz andan itibaren dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biri bu tarz tedavileri ucuza getirmek için nasıl bir çalışma yapacağı belli olmayan ve bu tip tedavileri daha önce hiç yapmamış olan ve profesyonel olmayan yerlerde yaptırmamanızı öneriyoruz. Öncelikle fiyat anlamında bir araştırma içerisine girdiyseniz profesyonel anlamda sizlere kaş ekimi için hizmet verecek olan Sağlık Merkezi saçlarınızın üzerinde birtakım ön muayene çalışmaları yaparak sizlere bu tedavi hakkında belirli tetkikler ve çalışmalar sonucunda fiyat verir.

Profesyonel anlamda hizmet veren sağlık kurumları kaş ekimi fiyatları hakkında ancak sizlerle yüz yüze görüşüp ön tedavi ve muayene çalışmaları yaptıktan sonra bir fiyat vermektedir. Seçim yapacağınız sağlık merkezini hakkında iyi bir bilgi toplamanız gerekmektedir.

En İyi Kaş Ekim Merkezleri Nasıl Anlaşılır?

Kaç nakli ve Kaş ekimi fiziksel, kozmetik ya da genetik sebeplerle kaşları az olan veya hiç olmayan kişiler için uygulanacak kalıcı bir estetik tedavi yöntemidir. Kaşların da yanık veya yara izi bulunan kişiler bu tedavi için uygundur. Kaş ekimi sadece kadınlar yaptırır algısı Tıp dünyasında yanlış bir düşünce olarak görülmektedir. Uygulamayı kaşları zarar görmüş erkekler de yapabilirler.

Kaş ektirme işlemi yapacakların dikkat etmesi gereken birtakım ayrıntılar vardır. Kaş ekimi için gerekli olan araştırmaları bireyler iyi yapmalı kaş ekimi uzmanı seçimi konusunda oldukça detaylı bir araştırma yaparak titiz davranılmalıdır. Kaş ekimi merkezleri araştırması yaparken sağlık merkezlerini bu tedavileri yapmaya yetkilerinin olmasını kanıtlayacak birtakım belgeler vardır.

Sizlerin gözlemlemesi ve araştırması gereken konu uğradığınız sağlık merkezlerinin Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış diploma, belge ve sertifikaya sahip olmaları konusudur. Profesyonel anlamda bu hizmetleri sağlayan her kuruluş yukarıda belirttiğimiz belgelere sahip olmalıdır. Bu belgelere sahip olmayan hiçbir sağlık kurumu veya klinikte kesinlikle kaş ekimi tedavisini gerçekleştirmeyiniz.

Esteda Hair Hospital
Kaş Ekimi

Tıbbi danışmanımızın telefon numarası

+90 (537) 947 57 33
Whatsapp
+90 (537) 947 57 33
Whatsapp İletişim Kur
Telefon
+90 (537) 947 57 33
Telefon ile Ara
instagram.com/estedahair
bizi takip edin
Instagram'da Bizi Takip Et
youtube.com/estedahair
bizi takip edin
Youtube'da Bizi Takip Et